Witaj nieznajomy! Zapraszamy Cię do zgłębiania wiedzy i odkrywania świata!
Na pewno się polubimy ;-)

Strona wykorzytuje pliki cookies
+5 głosów
4 sprawdzone triki jak zamawiać w McDonald's, aby dostać świeże jedzenie
Swoje sposoby w serwisie Quora zdradzili pracownicy firmy. Oto kilka sztuczek, dzięki którym nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, ale także otrzymasz świeższe produkty.

image

 

Jednym z najprostszych sposobów jest zamówienie burgera bez jednego ze składników. W ten sposób pracownicy będą musieli zrobić świeżego, zamiast dać ci tego leżącego pod lampami grzewczymi.

 

image

 

Frytki koniecznie poproś bez dodaktu soli, a wtedy dostaniesz świeżą, dopiero zrobioną partię, zanim ją posolą. Przy okazji będziesz dzięki temu zdrowszy!

 

image

 

Jeśli jednym ze składników produktu, który zamawiasz, jest jajko, poproś o "okrągłe". Jest to jajko w koszulce zarezerwowane zwykle jedynie dla McMuffina, ale poproszona o nie obsługa nie powinna odmówić tej zamiany. A jest to, wg pracowników, najlepsze jakościowo jajko w restauracji.

 

image

 

W niektórych restauracjach do ciepłego napoju można poprosić o bezpłatną dolewkę. Kupując nawet najtańszą kawę możesz potem poprosić o napój cenowo większy niż to, za co zapłaciłeś. Nie działa to jednak w każdej restauracji, dlatego wcześniej zapytaj o taką możliwość.

86 wyświetlenia 17 - Lipiec

Twój Komentarz

Pseudonim (nieobowiązkowe)
Prywatność: Twój adres e-mail będzie używany tylko do wysyłania powiadomień.
Weryfikacja anty-spamowa
Aby uniknąć tej weryfikacji w przyszłości, zaloguj się lub zarejestruj.